אפריל 14, 2024

חדר בריחה – מה זה אומר?

אסקייפ רום ראשון לציון

אחת מהפעילויות הכיפיות אשר כבשו את העולם בשנים האחרונות היא פעילות של חדר בריחה הידוע גם בשמו הלועזי אסקייפ רום, כאשר חדר הבריחה שהגיע אלינו מאירופה, כבר כבש מדינות מערביות, את ארצות הברית כולה וגם את ישראל!

חדרי הבריחה שמספקים הרפתקת אקשן עוצרת נשימה ומלאת אדרנלין, הם בעצם חדרים המעוצבים ובנויים בצורה שבה אפשר ליהנות משלל הרפתקאות,  משימות, הרפתקאות, פעילות כיפית ומצחיקה עם כל החברים והמשפחה.

בחדרים מסוג זה מפענחים כתבי סתרים, פותרים חידות ומבצעים שלל משימות עם מטרה אחת משותפת.

בשל העובדה שחדרים מסוג זה הפכו פופולאריים בכל הארץ ובעולם, ניתן למצוא כיום שלל חדרי בריחה כמו כאלה הנמצאים בירושלים, בתל אביב ,בצפון ובדרום כאשר ישנם שלל סוגים של אסקייפ רום כדוגמת אסקייפ רום ראשון לציון המציע שלל חוויות מסתוריות , מהסרטים, חוויות לילדים ומבוגרים, חדרי בריחה מלאי אקסטרים ואדרנלין ועוד.

 

אבל מה זה בכלל אומר חדר כזה?

חדרים אלה מספקים בעצם סוג של מציאות אחרת שבה הכל יכול לקרות! החדרים אשר מעוצבים בקונספט הנבחר כמו למשל חדר המכונות של ספינת הטיטאניק מפורסמת, חדרים המעוצבים כסט של סרטי אימה ומתח פופולאריים, ישנם כאלה מעוצבים כמו ספינה, מטוס או בכל עיצוב תוך שהם מאפשרים למשתתפים משחק מלא פחד, מתח, צחוק ואדרנלין שבו הם הגיבורים שצריכים לבצע פעולות אשר יצילו את העולם!

החדרים מספקים שלל משימות שיש לבצע כמו לאתר אדם שנחטף, להילחם בחבר'ה הרעים, לשדוד תיבה אבודה, להציל נסיכה שאבדה ועוד. בכך אפשר ליהנות מיום כיפי מיוחד במינו!

כיום ישנם שלל חדרי בריחה החל מחדרים הנמצאים בראשון לציון עד לכאלה בצפון ובדרום הארץ. החדרים הינם חדרים מלאים בחוויות כיפיות במיוחד בהם אסקייפ רום בראשון לציון המבוסס על סרטי מתח ומסתורין, אסקייפ רום  אבירים, טורפדו, תיבות וחדרים קסמים של הודיני, חדרים המבוססים על סרטי אימה ועוד.

כדי לבלות יום מושלם בחרו אסקייפ רום בראשון לציון שמתאים לכל המשפחה, החברים או לבני הזוג ובכך תוכלו לצבור יחדיו חוויות כיפיות ועוצרות נשימה!