אפריל 14, 2024

מה עושים כאשר הנייד נופל למים?

טלפון נייד

הנייד שלנו הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו, כאשר כיום יותר ויותר אנשים הופכים תלויים בנייד שלהם וזאת משום שהמכשיר מכיל מידע רב כמו תמונות, מספרי טלפון, רשימות מסמכים ועוד.

אחת מהתגשמות החרדות היא קלקול של המכשיר הסלולרי שלנו, בעיקר בעת נפילה חזקה, שבירה של הנייד או נפילה למים.

כאשר הנייד שלנו נופל למים מדובר באחד התרחישים הגרועים ביותר, שכן נפילה כזאת עלולה לגרום להשבתה של הנייד, לקורוזיה, לאבדן נתונים ועוד.

אבל מה עושים כאשר המכשיר הסלולרי שלנו נופל למים?

ייבוש מהיר – אם הנייד שלכם נפל אל המים – חשוב בתחילה לייבוש אותו עד כמה שניתן בייבוש מהיר. שימו לב כי אתם מייבשים את חריצי הנייד שלכם, מפרקים אותו במהירות מהמגן ומהבטרייה ומייבשים גם אותם.

הכנסת המכשיר לאורז – כדי לספוג את המים חשוב להכניס את הנייד מיד אל קערת אורז יבש. הכנסת הנייד לאורז תאפשר ייבוש מהיר של חלקי הנייד. עם זאת חשוב לקחת את הנייד לתיקון מיד לאחר מכן כדי שלא תיווצר קורוזיה על גבי הנייד ועל גבי החלקים שלו.

מריחת ג'ל סליקה – מרחו ג'ל מסוג סליקה על הנייד שנועד לספוג את הלחות שנוצרה בו. ג'ל כזה דומה לגל ששמים בקופסאות נעליים והוא נועד על מנת לספוג לחות.

תיקון טלפונים SOS – מצאו מעבדה טובה לתיקון ניידים אשר תוכל לתקן את הנייד שלכם בדרך מהירה. כיום אפשר למצוא בשלל ערים תיקון טלפונים, ראשון לציון למשל היא עיר שיש בה מגוון מעבדות שמעניקות טיפול SOS לנייד.

שחזור תמונות וזיכרונות – כאשר אתם בוחרים במעבדה לתיקון טלפונים שימו לב כי אתם בוחרים בכזאת שתוכל לבצע עבורכם שיחזור של כל המידע מהנייד שלכם. בכל הנוגע למעבדות תיקון טלפונים, ראשון לציון נחשבת עיר שיש בה מגוון מעבדות איכותיות שמקנות שלל שירותים, ביניהם: שירותי תיקוני ניידים, החלפת חלפים, תיקון קורוזיה, שחזור מידע, ייבוא חלפים מקוריים כמו גם מכירת שלל מוצרים למכשירים סלולריים מכל הסוגים.