אפריל 14, 2024

דק סינטטי

דק סינטטי

אחד האלמנטים החשובים ביותר שאנחנו יכולים למצוא הן בדירות מגורים והן בבתים פרטיים, וכן במבנים עסקיים, ציבוריים ואחרים, הוא דק. מדובר על האלמנט אשר מותקן במקומות שונים, בין אם זה על הרצפה ובין אם זה על הקיר בתור חיפוי.

אנחנו יכולים למצוא שני סוגים עיקריים של דקים. דק רגיל, דק עץ מלא או עץ אחר, אשר לצד היופי המרשים שלו והתכונות הייחודיות שלו מעצם היותו עץ אמיתי, הרי שיש לו גם לא מעט תכונות אחרות, שמחייבות אותנו לטפל בו בצורה מסוימת על מנת שנוכל לשמר אותו.

סוג אחר הוא דק סינטטי, אשר הפך במהלך השנים לאיכותי יותר אך מעבר לכך, הוא גם הפך להיות מאוד פופולארי, בזכות העובדה שמאוד קל ופשוט להשתמש בו וכן בגלל שהוא לא נושא בחובו את תכונות העץ הרגילות אלא תכונות ייחודיות שמאפשרות להתקין אותו בכל מקום ללא שום בעיה.

לפני שנסביר מה ההבדל בין דק רגיל לדק כזה, חשוב להבהיר, אנחנו יכולים להשתמש בדק זה בכל מקום, בין אם זה בתוך המבנה ובין אם זה מחוץ למבנה. אנחנו יכולים לבחור איפה להתקין אותו ולהשתמש בו כפי שאנחנו רואים לנכון.

מה ההבדל בין דק רגיל לדק סינטטי

דק רגיל, כפי שאנחנו יכולים להבין הוא דק עץ שנושא את כל היתרונות אך גם את כל החסרונות שלו, בין היתר, העובדה שבתנאים מסוימים, בתנאי מזג אוויר מסוימים הוא יכול להיהרס. צריך לעבוד קשה בשביל לשמר את הדק על מנת שיהיה ניתן להשתמש בו בצורה אפקטיבית לאורך זמן.

דק סינטטי לעומת זאת, הוא דק איכותי אשר עשוי מחומרים שונים, הוא מזכיר במראה שלו דק רגיל אך הוא לא נושא את התכונות שלו ועל כן הרבה יותר פשוט להשתמש בו לאורך זמן.

אנחנו יכולים להתקין דק כזה בכל מקום, בין אם זה בתוך המבנה ובין אם זה מחוץ למבנה, הכל על פי הבחירה שלנו. אנחנו יכולים כמובן להחליט באיזה סגנון ובאיזה צבע יהיה הדק וכיצד להתקין אותו במקום אליו הוא מיועד.