דצמבר 3, 2023

דשא סינטטי

דשא סינטטי

מקומות רבים מכוסים דשא. אנחנו מוצאים את הדשא בחצרות בתי מלון, בגינות ציבוריות, בגנים פרטיים ועוד. מאז ומתמיד אהבה האנושות את הירוק הירוק הזה. אנחנו בהחלט לא יכולים לתאר לעצמנו את העולם ללא הצומח והפורח סביבנו. אך כל מי שהתנסה אי פעם בגידול צמחים ובייחוד דשא, יודע עד כמה מורכב הדבר וכמה עמל ויגיעה הדבר דורש. בדיוק לשם כך נוצר הדשא הסינטטי. גם ירוק וגם פשוט!

העולם סביבנו טובל בהרבה מאוד צמחיה. כולנו נהנים מהנוף הירוק המלווה בהרבה צבע וססגוניות. אך עם זאת לא כולנו התנסינו בגידול צמחים וטיפוח מתמיד שלהם. אז למי שאינו יודע, מדובר בהרבה מאוד השקעה, השקייה, יזע ועמל. לא תמיד הפירות מוצלחים ובמקרים רבים הטרחה הרבה לצד ההשקעה הכלכלית הבלתי פוסקת, מייאשת גם את החובבים המושבעים שמרימים ידיים.

אז כאן אנחנו מגיעים לאפשרות של דשא סינטטי.

דשא סינטטי – מה זה?

אז למי שעדיין לא מכיר, הדשא הסינטטי הוא מרבד המכוסה במעין דשא. דשא שנראה ממש כמו המקור. ירוק, רענן, משרה תחושת רוגע שרק הטבע מסוגל. אך הדשא הסינטטי לעומת זה הטבעי, אינו דורש כמעט דבר. כאן אין צורך לטפח, לא צריך להשקות, אין את הדאגה מפני מזיקים או חרקים למיניהם ובקיצור, מוצר שנראה העתק מושלם של המקור אך ללא כל צורך בתחזוקה.

דשא סינטטי מכל הסיבות שבעולםדשא סינטטי

הדשא הסינטטי הינו מוצר בעל יתרונות רבים אך בשורה התחתונה נוכל לסכם ולומר כי מדובר במוצר אשר חוסך לנו הרבה מאוד כסף.

אולי הרכישה הראשונית תהיה מעט יקרה יותר ביחס לשתילה של דשא טבעי אך משפרסנו לפנינו את המרבד הירוק, אין לנו את עלויות ההשקיה (שכידוע בישראל של היום אינה זולה כלל בעקבות המחסור הכבד במים) אין לנו את הצורך להרחיק בעלי חיים, חרקים וכדומה שכלל אינם מגיעים אל הדשא שלנו. (כי הם למעשה היחידים שלא רואים בזה דשא…)

אז אם גם אתם רוצים ליהנות מהירוק הזה לצד שקט נפשי ללא עול וטרחה בטיפוח הדשא – לכו על הסינטטי.

פשוט ירוק – הכי קרוב לטבע!