דצמבר 3, 2023

לימודים בישראל

Study in Israel

ישראל היא מדינה פופולארית ומוערכת בקרב בני כל הדתות. מי אינו מכיר את ישראל שהיא בסך הכול נקודה קטנה על מפת העולם? ישנן ארצות הרבה יותר גדולות ובולטות על פני הגלובוס אך אלו אינן זוכות להתעניינות כלל.

לא פלא כי סטודנטים רבים בוחרים ללמוד ולרכוש השכלה דווקא בישראל הנחשבת כל כך בעיני כולם.

אוניברסיטת בר אילן – אבן שואבת לכל העולם

אוניברסיטת בר אילן עם תוכנית  Study in Israel בהחלט מאירה פניה לסטודנטים המגיעים מכל העולם. היא מציעה להם את כל מה שהם צריכים על מנת שיהיה להם קל להתאקלם, הם יצליחו להשתלב במערך הלימודים והם יגיעו להישגים גבוהים.

אוניברסיטת בר אילן זהו בית ספר המציע שירות בינלאומי, כפי שנוכל להתרשם מהאפשרויות הבאות, אותן היא מציעה לסטודנטים המגיעים אליה מחוץ לארץ.

  • שירותי בנק.
  • סיוע בהסדרי הביטוח.
  • ייעוץ אקדמי.
  • מעונות לסטודנטים.
  • סידורי ויזות.
  • חיי חברה פעילים ותוססים ועוד.

כל אלו נועדו למעשה לרפד את דרכו של הסטודנט ולסייע לו להגיע להישגים גבוהים. באוניברסיטת בר אילן הוא לא ירגיש אף פעם בודד והגעגועים הביתה לא יצליחו להכריע אותו. כי באוניברסיטה שמים דגש על כך שתהיה אווירה נעימה וטובה, שיהיה הווי נעים ושתשרור תחושה נעימה וטובה בקרב כולם.

ליווי צמוד לאורך כל הדרך

הסטודנט העולה, מתקבל בזרועות פתוחות ונהנה מליווי צמוד לכל אורך הדרך. זה כולל עזרה בכל מה שקשור בניירת ובפרוצדורה המורכבת של העלייה והקליטה, זה כולל פתרון בעיות שונות שנוצרות במהלך הדרך ולמעשה מקבל הסטודנט את כל הכלים שמסייעים לו להחליק בקלות לעניינים.

כל זה נעשה תוך כדי חתירה למטרה כי הסטודנט ישתלב היטב בחברה הישראלית.

תכניות באנגלית

מלבד כל האופציות אותם מנינו לעיל אשר מוצעות לסטודנטים ואלו נועדו לסייע ולתמוך בכולם, ישנן גם תכניות מיוחדות באנגלית אשר אלו תורמים רבות לסטודנטים שנהנים מתכניות המתאימות להם.

הם נהנים מקורסים מיוחדים, מסדנאות ייחודיות אשר כל אלו נועדו לרכך עבורם את הדרך ולסייע להם להגשים את חלומם להצליח.

אין ספק כי אוניברסיטת בר אילן ראויה לכתר – האוניברסיטה המובילה לסטודנטים מכל העולם.