דצמבר 3, 2023

מחפשים גנרטורים להשכרה?

גנרטורים להשכרה

הטרנד של הפקת אירועים בטבע, הולך ותופס תאוצה. זוגות רבים, רוצים חתונה מקורית, שתשאיר זיכרונות מעניינים אצל המשתתפים. וועדי עובדים רבים, מעדיפים לערוך ימי גיבוש לעובדים בחיק הטבע. אין ספק, שהפקת אירוע בחיק הטבע, דורשת הרבה לוגיסטיקה. בשביל אירוע אחד, יש לעבוד עם מספר ספקים המשכירים ציוד לאירועים.

הגנרטור- המנוע של האירוע.

אירוע בטבע, חייב חיבור למקור חשמל. ללא החיבור, האירוע לא יוכל להתקיים בצורה סדירה. בכל אירוע חייבים מערכת הגברה, תאורה בלילה, לפעמים יש צורך בגופי חימום או קירור. מציבים עמדת שף? עמדה זו, חייבת להיות מחוברת אל מקור חשמל. לכן, מארגני האירועים זקוקים תמיד לשירות גנרטורים להשכרה. חברות רבות המשכירות ציוד לאירועים, משכירות גם גנרטורים. אולם, כאשר בוחרים את הגנרטור, יש לבחור גנרטור שיתאים להספק החשמל הדרוש לאירוע. לכן, יש צורך לבחור בחברה להשכרת גנרטורים, היודעת להתאים במדויק את סוג הגנרטור הדרוש לאירוע.

מדוע כדאי להשקיע בשכירת גנרטור שקט?

לרבים מאתנו, אירוע עם גנרטור, נצרב בזיכרון עם רעש רקע של מנוע. אולם, כיום אפשר לשכור גנרטורים שקטים. אך, על שכירתם תשלמו יותר. אבל, בשביל אירוע ללא רעש מנוע, כדאי להשקיע מעט, ולשלם יותר. מה גורם לגנרטור להיות שקט יותר? גנרטור אשר המנוע שלו פועל על דיזל, ישמיע רעש. לעומת זאת, גנרטורים אשר המנועים שלהם פועלים על בנזין, יהיו שקטים יותר. כמובן, שתשלום על בנזין, גבוה יותר מתשלום על דיזל.

גנרטורים להשכרה תלת פאזיים.

לפעמים, באירוע אחד, יש צורך באספקת כמות גדולה של חשמל: גופי חימום או קירור, מסכי לד המשמשים כרקע, שימוש במכונות ומכשירים שונים המכינים אוכל, ועוד. לכן, לא תמיד מספיק לשכור גנרטור חד פאזי. ישנם מקרים, בהם תצטרכו לשכור גנרטור חשמלי תלת פאזי. כיצד תדעו כמה פאזות צריך לכלול הגנרטור שלכם? מומלץ לכם תמיד להתייעץ עם נציגי חברת ההשכרה.

חברות השכרת גנרטורים- הן למעשה מתווכות!

כאשר אתם מחפשים חברה ממנה תוכלו לשכור גנרטור, עליכם לזכור, שהחברה היא סוג של תיווך בין היצרן ללקוח. אמנם, החברה רוכשת מלאי של גנרטורים. אך, החברה מתווכת בין היצרנים הטובים ביותר של הגנרטורים, לבין הלקוחות. לכן כאשר אתם מחפשים חברה המשכירה גנרטורים, מומלץ לכם לאתר חברה המתמחה בתחום הגנרטורים. חברה המשקיעה, ורוכשת את הגנרטורים מהיצרנים הטובים ביותר.

רוצים לשכור גנרטורים? פנו ל"ניק מערכות".

אם אתם מחפשים חברה מקצועית להשכרת גנרטורים, פנו אל "ניק מערכות". אנו מביאים לארץ את הגנרטורים הטובים ביותר- RID, מתוצרת גרמניה. אנו לא מסתפקים ב2-3 גנרטורים, אלא מביאים סוגים שונים ומגוונים של גנרטורים. מחירי ההשכרה שלנו זולים ומשתלמים במיוחד. רוצים לרכוש גנרטור ביתי במחיר משתלם?  אנו מוכרים גנרטורים ביתיים מהיצרנים הטובים ביותר, במחירים משתלמים במיוחד.