אפריל 14, 2024

מאוורר תקרה מומלץ

מאוורר תקרה מומלץ

מאוורר תקרה, הינו תחליף נוח ביותר למזגן, במיוחד בלילה. ראשית, יש לבצע סקר שוק ולהתאים הן את התקציב והן יש לברר לגבי המותגים המובילים בשוק המאווררים, כך שתדעו איזה הוא מאוורר תקרה מומלץ ביותר עבורכם, אם מבחינת המותג, המחיר וטווח האחריות עליו. יש לציין  כי מאוורר מאיכות ירודה רק יגרום לכם לעוגמת נפש. למשל מאוורר מרעיש, כזה שמתקלקל מהר, או מאוורר שאינו תלוי טוב ועשוי לסכן את בני  הבית ואתכם.

 

יש להתקין מאוורר תקרה מומלץ לפי החלל שבו אתם מעוניינים להתקינו. ישנם שלושה סוגים של מאווררי תקרה הסוג הראשון, הינו מאוורר אשר מיועד לאזורי פנים הבית יבשים וסגורים, כאשר אלה משמשים לאוורר את חדרי הבית. הסוג השני הוא מאוורר לאזורי חוץ שאין בהם מגע ישיר של מים, כמו פרגולה או מרפסת מקורה. הסוג השלישי, הינו מאוורר שהוא מוגן מים שמתאים יותר לאזורים פתוחים .יש לגעת כי מאוורר תקרה חייב להיות מותקן באמצע התקרה, כך שיוכל לפזר אוויר באופן אופטימאלי לכל אזורי החלל.

 

מאוורר תקרה עם מתג או באמצעות שלט רחוק?

 

ישנם אנשים אשר יעדיפו מאוורר תקרה מומלץ, הפועל באמצעות מתג ולא באמצעות שלט רחוק, היות ושלט עשוי ליפול ולהתקלקל ואילו מתג חשמלי, נמצא במקומו תמיד. יש להקפיד על פיצול מתגים נפרד, בין התאורה לבין המאוורר עצמו, כך שיהיה נוח יותר לשלוט בכיבוי ובהפעלה. מומלץ לדאוג למתג הפעלה בסמוך לכניסה לחד ומתג נוסף ליד המיטה שיהיה נוח לכבות ולהפעיל כאשר אתם נמצאים במיטה.

 

נוחות התפעול של המאוורר

 

זה למעשה הדבר השני בסדר העדיפויות שלכם, לפני רכישת מאוורר תקרה מומלץ. כדשאי לא למצוא את עצמכם מטפסים על כיסא גבוה, סולם או על המיטה כאשר אתם מנסים להפעיל או לכבות את מאוורר התקרה שרכשתם. תוכלו למצוא מאווררי תקרה בטווח מחירים שונים, כגון אלה שיש להם טווח אחריות של שנה, יהיו זולים יותר, מאשר מאווררי תקרה שיש עליהם אחריות ל-3 שנים. תמיד כדאי כי תשקיעו יותר במאוורר תקרה שישרת אתכם לשנים רבות.