אפריל 14, 2024

רעיונות לימי גיבוש

רעיונות לימי גיבוש

ימי גיבוש שנועדו לצוותים במקום העבודה, הפכו לאחת השיטות הפופולאריות ביותר של מנהלים לגבש את העובדים, לחשוף שכבות נוספת של כל אדם במקום העבודה כך שהוא יתחבר לאחרים ויהפוך חברותי יותר, כאשר ימי גיבוש מסוגים שונים מאפשרים יצירת חוויות מגבשות יחד, והופכים את העובדים למרוצים ויעילים יותר במקום העבודה.

אם אתם רוצים להוציא את העובדים שלכם לפעילויות מיוחדות, ישנן כמה אופציות כיפיות במיוחד תוכלו לבחור מהן ליום נפלא:

פעילות לייזר טאג – אחת הפעילויות הפופולאריות בשמן שרוצים לגבש עובדים היא פעילות לייזר טאג! לייזר טאג הוא משחק שהגיע אלינו מארצות הברית והוא מדמה באמצעות רובי לייזר מתקדמים קרב אמתי בו מתחלקים לקבוצות, נלחמים אחד בשני, מנסים לכבוש יעדים, להציל את העולם, לנטרל פצצות ולהיות ליום אחד כוכבי סרט אקשן אמתיים.

ימי גיבוש שמתקיימים עם פעילות מסוג זה,  מאפשרים יצירת קבוצות מגובשות שעובדות יחד על מנת להניע תהליכים, תוך גיבוש, מנהיגות וכמובן הנאה מחוויה משעשעת ומלאת אדרנלין.

חדרי בריחה – חדרי בריחה הם דרך מעולה לגבש צוות עובדים קטן כאשר החדרים הם משחק שהגיעו אלינו מספרד וכבש בסערה את כל העולם, תוך שהחדרים מאפשרים חוויה בה פותרים חידות ותעלומות, מבצעים משימות ומשתפים יחדיו פעולה על מנת לנצח ולכבוש יעדים.רעיונות לימי גיבוש

חדרים כאלה יש מסוגים שונים ובקונספטים שונים כמו שוטרים וגנבים, פיראטים, אנשי מוסד, סרטי אימה, מסתורין ועוד, תוך לכם נותר רק לבחור את החדר המתאים לצוות העובדים שלכם.

יום ספא – כדי לפנק את העובדים, להרגיע אותם ולהעניק להם יום ייחודי, תמיד תוכלו לבחור עבורם ספא מפנק או יציאה לאטרקציות מים כמו בשפיים, בלונה גל, בבריכות ציבוריות ועוד.

העובדים שלכם שיתגבשו בשלל פעילויות מים, תחרויות וימי כיף במים שמארגנות חברות מקצועיות: יוכלו לגלות אחד את השני, לשבור את הקרח וליהנות מים מלא כיף ופינוק.

לסיכום, כדי לבחור נכון, בין אם מדובר בפעילות לייזר טאג מלאת אדרנלין עד ספא מרגיע: התייעצו עם מומחים בתחום ארגון ימי גיבוש כדי לבצע התאמה נכונה לעובדים שלכם.