דצמבר 3, 2023

ניהול נכסים

ניהול נכסים

היום ההשקעה בנדל"ן הינה ההשקעה המניבה ביותר ורבים משקיעים באפיק זה. הנדל"ן תמיד מעניק תשואות יפות, אבל אם גם אתם החלטתם להשקיע בנדל"ן לבטח שמעתם כי קיימות בעיות בנושא ותחום זה אינו וורוד כל כך, אלא אם כן ישנה חברת ניהול נכסים ברקע ואתם יכולים להיות שקטים כי יש מי שמנהל לכם נכון, את כל נושא הטיפול בנכס, איתור שוכרים, גביית תשלומים וכדומה. לא כל שוכר היום יכול להיות אדם הגון ולכן, איתור שוכרים זה הדבר הראשון שיש לבצע, כך שהחברה שתנהל לכם את הנכס, תדע על פי קריטריונים מסוימים מי השוכר וניתן יהיה לסמוך עליו עיניים עצומות.

 

אמון בין בעל הנכס לחברת ניהול הנכסים

 

נכס הוא דבר יקר ולא כל בעל נכס, שש למסור את ניהול הנכס, לכל חברת ניהול נכסים, זו הסיבה, כי יש למצוא חברה אמינה בעלת מוניטין וותק של שנים ואם תקבלו עליה המלצות, מה טוב.  אם יש לכם עסק או שאתם אנשי קריירה שעסוקים מבוקר עד ליל בעבודתכם, תמיד יהיה לכם קל יותר לתת את עבודת תחזוקת הנכס שתכלול את כל הנושאים של מציאת שוכר הולם, הכנת הנכס להשכרה, תיעוד של הנס ותכולתו לפני כניסת הדייר ולאחר צאתו, פרסום ושיווק הנכס במדיה המתאימה, רשק שוטף עם וועד הבית, טיפול בתקלות בנכס במידת הצורך, משלוח דוחות רבעוניים על הכנסות והוצאות שנעשו בנכס ועוד.

 

התשלומים על שכירות הנכס מגיעים לבנק בזמן

 

יש לציין כי הדבר החשוב עבור כל בעלי הנכסים הוא, תשלום השכירות שמגיעה כמו  שעון לחשבון הבנק של בעל הנכס. כאשר פונים אל חברת ניהול נכסים, לכם יש שקט רב, היות וישנם נושאים נוספים שיש לטפל בהם והחברה מבצעת את הטיפול הכולל בנכס על הצד הטוב ביותר. לחברת ניהול הנכסי, יש מערך שלם של בעלי מקצוע הקשורים לתחזוקה ותיקון, עו"ד שמטפל בחוזי שכירות ופינוי שוכרים בעת הצורך, חברת הנהלת חשבונות מסודרת שמנפיקה דוחות בכל חודש , רבעון ושנה. גם מבחינת תשלום וועד הבית, מיסי עירייה וכדומה, החברה שמטפלת בניהול הנכס, תעשה זאת על הצד הטוב ביותר.