אפריל 14, 2024

דיו למדפסת

דיו למדפסת

מי אינו מעוניין בדיו איכותי עבור המדפסת שלו?. דיו טוב ואיכותי הוא כזה שנראה מיד  לעין ומחזיק זמן רב יותר מעמד וההבדל הוא לבין הדפסה שתיראה חיוורת, לבין הדפסה משובחת אשר רצה על הדף במהירות ויעילות ומקנה עמוד ברור בין הוא צבעוני או בין הוא בשחור לבן. זו הסיבה שעשויה לגרום לרבים לחפש דיו למדפסת שהוא איכותי, לבין ראש דיו שהוא תחליפי, או מילוי דיו שיגרום להוזלת העלויות.

גם גודל הטיפות של דיו למדפסת הנחשב איכותי, יכול להעניק חיסכון בהדפסה, כך שכדאי שתתעניינו לגבי איכות הדיו וכן לגבי מחירו. לעיתים תוכלו למצוא מבצעים משתלמים בחנות הדיו אשר אתם רוכשים ממנה דיו על בסיס קבוע. אם אתם מדפיסים בכמות גדולה, מומלץ כי תנצלו את המבצע ותרכשו כמות גדולה יותר של ראשי דיו, מה שיספיק עבורכם לתקופה ארוכה.

האם משתלם יותר לרכוש דיו מחנות מקוונת או מחנות לצרכי משרד?

זו שאלה נכונה, היות וחברות שיש להן אתרים מקוונים ומספקים דיו למדפסת עד הבית, חוסכים לכם בהוצאות. המחיר של השכרת חנות, פער התיווך, את כל אלה ניתן יהיה לחשב ולהבין, כי מדובר בהוצאה גדולה שבהחלט תוכלו לחסוך אותה. יש להשוות מחירים בין חנויות לציוד משרדי, לבין מיר דיו מחנויות מקוונות ולהגיע למסקנה הנכונה.

תמיד מומלץ לבצע את המחקר הנכון והנחוץ עבורכם, היות ובדרך זו, תוכלו למדוד את ההוצאות שלכם ולגרום לכך שתחסכו מאות שקלים בשנה, כאשר אתם רוכשים את הדיו הטוב והזול יותר.

האם קיימת הנחה משמעותית ברכישה של כמות ראשי דיו?

לעיתים זה עשוי להות משתלם יותר אם תרכשו ראשי דיו למדפסת במחיר מוזל יותר ואולי תוכלו להתמקח עם המוכר לגבי המחיר, או שתוכלו למצוא מבצע בחנויות מקוונות המציעים מחיר מוזל יותר על כמות מסוימת של ראשי דיו. למשל סטודנטים, או גרפיקאים העובדים מהבית, חשוב להם לחסוך בעלויות ראשי הדיו, היות וזוהי עשויה להיות הוצאה גבוהה בכל כמה חודשים. יש כאלה שהדיו נגמר מהר יותר וכן אלה, יחפשו במיוחד את המחיר הזול והמשתלם ביותר של ראשי די או טונרים, על פי סוגי המדפסת שהם מחזיקים.