אפריל 14, 2024

השוואת מחירים

אוהבי הצפייה בסרטים ובסדרות נהנים מעושר סגנוני ומגוון עצום של אפשרויות צפייה בסרטים ובסדרות מסוגים שונים. עם פתיחת ערוצי המסחר ובשל תהליכים שונים שהתרחשו בישראל בתחום שידורי הטלוויזיה כיום יכולים אוהבי הסדרות והסרטים ליהנות מעושר סגנוני ומאינספור אופציות לצפייה בסרטי הקלאסיקה הגדולים ביותר בלי לצאת מהבית ובלי לשלם על כך הון תועפות.

לפני שבוחרים מנוי טלוויזיה, חשוב להשוות בין מספר שירותים הניתנים על ידי הערוצים. עם השנים הלכו שידורי הטלוויזיה והתפתחו באופן משמעותי כך שכיום ישנו שפע עצום המצריך היכרות עם הסוגים השונים הקיימים. כבר בשנות ה-90 חולקה ישראל ל-31 אזורים שונים לזיכיון שחולקו בין 6 חברות שהפיצו את שידורי הטלוויזיה בכבלים. אלו כללו את תבל, מתב, ICS שהפכה בהמשך לעידן, ערוצי זהב, גוונים וכבל נט.

עם השנים התמזגו כל החברות, תחילה באופן חלקי ובהמשך חברו יחד כל החברות אלו לאלו ונוצרה HOT,  החברה הפעילה גם כיום. בתוך חמש שנים התחברו לטלוויזיה בכבלים 70% מבתי האב בישראל, בין התהליכים המהירים ביותר בעולם בחבירה לשירותי הכבלים בעולם עולו. עד לשנת 2013 מספר הלקוחות של HOT עמד על לא פחות מ-875 אלף מנויים.השוואה - כן או לא

עם הזמן הלכו והתרבו השירותים שהציעה HOT,  כאשר שירותים אלו כוללים שירותי וידאו על פי דרישה בהתאם לציפיות הלקוח. בשנת 2000 התוודעו אוהבי הסדרות והטלוויזיה אל המותג yes, מותג שהביא אתו שירותים של טלוויזיה רב ערוצית באמצעות לוויני תקשורת ולראשונה לא הייתה HOT המונופול היחיד בתחומה. נכון להיום, השוואת מחירים בין שני הערוצים המרכזיים מגלה פערים משמעותיים המשפיעים על הבחירה הסופית של הלקוחות.

יחד עם זאת, ההתחלה של יס לא הייתה פשוטה כל כך ובשנתיים הראשונות היו קשיים רבים בהתקנה, בארגון החיבור והשידורים, ניתוקים של לקוחות לא מרוצים ועוד. חברות הכבלים ניסו להקשות על יס עוד יותר לאחר הכשלים בהם נתקלה החברה והערימו קשיים על לקוחות שרצו לעזוב ולרכוש את שירותיה של יס. למרות זאת, עם השנים הלכה החברה ורכשה ניסיון בתפעול הערוצים השונים.

יס מציעה ערוצים ייחודיים למנוייה הכוללים 7 ערוצים לסרטים בלבד, 5 ערוצים המיועדים לסדרות רכש ולתוכניות מקור, ערוצי בידור, ערוצי מדע וטבע ועוד. הערוצים הייחודיים ליס הופכים אותה לבעלת מוניטין יוקרתי יותר. השוואת מחירים בין שני הערוצים מצריכה בדיקה של הערוצים האהובים עליכם.