דצמבר 3, 2023

פינת אוכל – טיפים לרכישה

פינת אוכל

הישראלים, אוהבים לאכול יחד עם המשפחה או החברים ולכן הרבה משפחות מתלבטות, איזה סוג של פינת אוכל עליהם לרכוש, על פי אורח החיים, למשל אם הם נוהגים לאכול רק עם המשפחה המצומצמת או שהם נוהגים הרבה לארח. ישנם בתים שמעדיפים כי תהיינה בהם שתי פינות אכל, כך שהם יוכלו לאכול באחת עם המשפחה המצומצמת ובשנייה יוכלו לארח את אורחיהם, כך שפינת האוכל אשר מיועדת לאירוח, תהיה יוקרתית וגדולה יותר.

פינת אוכל תוכלו להבין באמצעות טיפים  שנעניק לכם במאמר זה, כיצד תהיה הדרך הנכונה ביותר לרכוש פינת אוכל. ראשית הגודל של פינת האוכל חייב התאים לחלל. אם יש לכם חלל גדול בבית, השקיעו בפינת אוכל שיהיה בה שולחן גדול דיו לארח את כמות האורחים הרצויה לכם. שנית, יש לדאוג כי פינת האוכל תהיה מוארת, כלומר שתהיה ממוקמת מתחת לחלון ושאם מדובר על שעות הערב, שתהיה מעליה תאורה מתאימה.

התאמה נכונה של הכיסאות לגובה של פינת האוכל

גובה הכיסאות של פינת אוכל, חייב להיות 40-45 ס"מ מהרצפה. המרווח בין הכיסאות, צריך להיות בין 50-80 ס"מ רוחבו של שולחן האוכל, צריך להיות בין  75-80 ס"מ. כך שאלה למעשה הקריטריונים של בחירה נכונה של שולחן וכיסאות האוכל. יש לרכוש פינות אוכל, אשר תהיינה עשויות מחומרי גלם איכותיים, כגון עץ מלא ובדי ריפוד איכותיים. ישנם אף סוגים של פינות אוכל אשר מיוצרות מזכוכית לברזל, אך בבית שיש בו ילדים קטנים, פינות אוכל מחומרי גלם אלה, אינם יתאימו.

גבשו לעצמכם דעה באמצעות קטלוגים של פינות אוכל

היום גם במגזינים לעיצובים, ניתן יהיה למצוא את הסגנונות של פינת אוכל הרצויה לכם, או באתר האינטרנט שבאמצעותם משווקים פינות אוכל ויש גם בהם קטלוג עם מגוון רב שלסגנונות ודוגמאות.גם פינות אוכל במבצע, אשר תהיינה איכותיות תוכלו למצוא בחנויות השונות , בחנויות המפעל ובאולמות התצוגה למשל בסוף כל שנה אזרחית חדשה, כאשר החנות או האולם תצוגה מחליף את הקולקציה הישנה בחדשה יותר. יש לאסוך את המידע על סוגי העץ האיכותיים ביותר, אם לדוגמה אתם מעוניינים בפינות אוכל המיוצרות מעץ, כך שתוכלו לשאול את השאלות הנכונות ולמצוא את סוג העץ המתאים לכם