דצמבר 3, 2023

פנסיון לכלבים

אילוף כלבים

כל מי שמגדל כלב, מתייחס אליו כמו אל ילד, הכלב הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה וכאשר בעליו חושב לנסוע לחופשה, הדבר הראשון שיחשוב עליו הוא למצוא פנסיון לכלבים הולם, כזה שיהיה מטופח ובעל הפנסיון יהיה מקצועי וידאג לכל מה שהכלב זקוק לו ואפילו מעבר לכך. בשנים האחרונות נפתחו יותר פנסיונים לכלבים והתחרות ביניהם,  גורמת לפנסיונים להיות מאורגנים, נקיים ומטופחים , כאשר ניתן למצוא בהם שירותים נוספים כמו אילוף כלבים, תספורת ורחיצה, מכירת כלבים, כאשר חלק מהפנסיון הוא למעשה בית גידול ועוד.

אם הכלב שלכם, אינו רגיל לחברת כלבים, מומלץ למצוא לו פנסיון לכלבים שיהיה קטן וביתי יותר, כך האווירה תהיה קלה עליו וכן ההסתגלות והוא לא ייכנס ללחץ. ישנם קיבוצים שונים בארץ ואפילו חלק מהם יכולים להיות בקרבת מקום מגוריכם, אשר שם ניתן יהיה למצוא פנסיון ביתי לכלבכם.

התרשמות מהפנסיון ומהצוות לפני ההחלטה בבחירה הנכונה

כמובן שאין כמו מראה עיניים ולכן, לפני שתחליטו לגבי פנסיון לכלבים שיהיה מתאים במיוחד עבור כלבכם, יש לבדוק היטב את השטח. יש לציין כי כלבים צעירים יתרגלו לפנסיון תוך 24-48 שעות ואילו כלבים מבוגרים, ההרגל יהיה קשה להם. זו הסיבה שאם תמצאו פנסיון שיהיה קטן יותר או אפילו אדם אשר לוקח אליו 3-4 כלבים לטיפול בתנאי פנסיון, יהיה עדיף לכם וכמובן לכלב.

תוכלו לצאת לחופשה בראש שקט, כאשר התחושה שלכם היא טובה. אנשים רבים מתקשרים אל פנסיון לכלבים כאשר הם שוהים בחו"ל, כך שהם יכולים להיות שקטים כי הכלב מקבל את הטיפול המסור ביותר. לכל פנסיון יש את הווטרינר שאיתו הוא עובד ותמיד כדאי גם להשאיר את הטלפון של הווטרינר שלכם על כל מקרה..

אז אצל מי מומלץ להשאיר את הילד ההולך על  ארבע?

הכול תלוי בתחושה שלכם, אם שמעתם המלצות מחברים או בני משפחה שיכולים להמליץ לכם על פנסיון  מטופח ומקצועי, כדאי שתבדקו זאת. אם חששתם שהכלב יתגעגע מאוד, אז תוכלו להיות שקטים, כי לכלב אן תחושת זמן, הוא עסוק במשחק עם כלבים אחרים וחי את ההווה בפנסיון. רק בפרידה וכאשר אתם9 חוזרים מהחופשה הוא יחוש בחסרונכם ויגיב בהתאם.