אפריל 14, 2024

ייעוץ משכנתא

חצים בסדר עולה

כאשר אנו מעוניינים לרכוש נכס, ההחלטה אינה פשוטה ויש להכין את הקרקע, על מנת למצוא את המשכנתא האטרקטיבית והכדאית ביותר. יש לשים לב לריבית ולהחזרים החודשיים. הלוואות לנכס יכולות להימשך עשר שנים ואף 20 שנה, זו הסיבה שיש להגיע  אל מי שמתמחה עם ייעוץ משכנתא, על מנת שתוכלו לקבל ייעוץ נכון ממי שהוא יועץ משכנתאות בלתי תלוי, אשר אינו משרת את האינטרס של הבנקים, כי אם את האינטרסים שלכם בלבד. השקעה זו שהיא זניחה, יחסית לסכום ההלוואה שאתם מעוניינים לקבל על מנת לרכוש דירה או בית והשקעה זו, הינה כדאית לטווח הארוך.

חיסכון של עשרות אלפי שקלים בהחצים בסדר עולהחזרים החודשים למשך תקופת ההלוואה

תמיד יש לחשוב כמה כסף תוכלו לחסוך אם תגיעו לחברה העוסקת בתחום ייעוץ משכנתא, ייתכן ותחסכו עשרות אלפי שקלים, מה שיסייע לכם בהוצאות החודשיות של משק הבית, כאשר תשלמו הרבה פחות מאשר  הלוואה מיועץ משכנתאות המשרת את הבנקים השונים שמציעים משכנתא. מדובר על צעד שהוא אינו פשוט. ישנה ביורוקרטיה רבה, איסוף מידע ומיקוח מול הבנקים, מה שחברה העוסקת בייעוץ משכנתאות עשויה לבצע עבורכם. ליועצי המשכנתאות יש את היכולת למיקוח ומשא ומתן מול הבנקים שהם מכירים ולהוריד את הריבית, כך שיהיה לכם משתלם ליטול משכנתא מבנק שיועץ המשכנתאות יכול להשיג ריבית משתלמת.

צרכני הלוואות פונים לחברת ייעוץ למשכנתאות

למרות שהריבית במשק נמוכה כבר שנים, אין זה אומר שהיא תמשיך להיות נמוכה ורק יועץ משכנתאות,יוכל לדעת תוך כמה שנים הריבית תשתנה, מה עשוי לגרום לריבית לעלות ואיזה סוג של משכנתא כדאי לכם לקחת, כאשר הוא מסתמך על הטווח הרחוק. היום, צרכני המשכנתאות בישראל, כבר  למדו כי יש לפנות לחברת ייעוץ משכנתאות פרטית, על מנת להשיג את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורם גם פריסת התשלומים, עשויה להיות משתלמת כך שתתאים ללווה. במקום להתחיל להתרוצץ בין הבנקים ולהתחיל לאסוף מידע, לבצע סקר שוק וכדומה, תנו למומחים במשכנתאות שידאגו לאינטרסים האישיים שלכם, כך שהם יעשו את העבודה עבורכם ואתם תרוויחו משכנתא משתלמת מכל הבחינות.