נובמבר 27, 2023

צום מיצים

מיצים - ניקוי רעלים

אנשים רבים החלו להיות מודעים למזון שהם אוכלים ומקפידים על תזונה נכונה, אשר אין היא מכילה הרבה חלבונים מן החי. חלבונים אלה, גורמים לרעלים בגוף ולמחלות ולכן, המודעות לתזונה, הפכה להיות נפוצה יותר ורבים מתייעצים עם רופאים אלטרנטיביים ותזונאים, על מנת להתחיל באורח חיים בריא יותר. יש לבצע צום שמנקה את הרעלים מהגוף, לפחות אחת לשנה, כמו צום מיצים. יש לבצע צום זה, לאחר שהרופא אישר לכם ואתם מתכוננים נכון לפני הצום. צום זה, אורך כ-4 ימים והתחושה של הגוף היא קלה, הגוף חש ערני יותר והנפש שלווה יותר.

מה גורמים לנו הרעלים בגוף?

המזון המעובד, הירקות המרוססים, זיהום האוויר והמים שאנו שותים, אינם מוסיפים לבריאותנו. מאכלים שהם אינם בריאים, נדבקים לדופן המעיים וגורמים לחיידקים ודלקות בגוף. הרעלים עצמם, חודרים למחזור הדם שלנו וגורמים לתחושות כגון עייפות כרונית, תחושת כובד ועוד. באמצעות תזונה נכונה וטיפול אחת לשנה או פעמיים בשנה של צום מיצים, יסייעו לניקוי הרעלים, בריאות ותחושה טובה יותר. יש לצמצם באכילת סוכר, גלוטן, מאכלים מעובדים ומוצרי חלב. תוכלו למשל להחליף את הגבינה בחומוס ואת המאפים כגון לחמניות ולחם בירק כגון חסה או ברוקולי.

חשים בחילוף חומרים איטי? החליפו את התזונה

בלוטת התריס שלנו, מאיטה את הקצב שלה והיא זו שאחראית על חילוף החומרים בגופנו. יש להחליף תזונה, ברגע שאתם חשים כי חילוף החומרים בגופכם הוא איטי יותר. יש להוסיף אימוני כושר גופני, אשר באמצעותם הגוף מתחזק ומפריש זיעה שהזיעה עצמה למעשה מכילה רעלים. תהליך של שיקום והתחדשות הגוף, הינה חיונית באמצעות תזונה בריאה ונכונה, פעילות גופנית וטיפול בגוף, באמצעות צום מיצים על פי הוראות של מטפל אלטרנטיבי שיוכל להכין אתכם לצום בריא זה.

על פי מחקרים שנעשו בעולם, הגוף מבריא באמצעות ניקוי רעלים במהירות גבוהה פי שמונה באמצעות שילוב של תזונה נכונה, ניקוי רעלים וכושר גופני קבוע. גם המערכת החיסונית מתחזקת באמצעות ניקוי הרעלים מהגוף ותזונה נכונה. ככל שאנו מתבגרים יותר, יש לשמור על איזון נכון של הגוף ולשמור על תזונה בריאה, תוך הפחתה של מאכלים כגון חלבון מן החי, כאשר חלבון זה, ידוע כי הוא נדבק לדפנות המעיים וגורם לחיידקים שאחראים על הרעלים בגוף.