דצמבר 3, 2023

מקררים תעשייתיים

מקררים תעשיתיים

בענף המוסדי וענף המזון, ישנו שימוש רב בפתרונות קירור מתאימים כגון מקררים תעשייתיים. אלה הם פתרונות קירור למטרות של אחסון ותצוגה של מוצרי מזון. המפרט הטכני והמקררים המשוכללים , מציעים למוסדות השונים, למרכולים, חברות הקייטרינג והמסעדות, חסכון רב בחשמל. ניתן למצוא מקררים מסוג זה, המיועדים למעדניות כאשר המזון הינו בסגנון של הגשה בבופה או הגשה עצמית. מקררים אלה יהיו שקופים עם וויטרינה העשויה מזכוכית, כך שניתן יהיה לראות את המזון הקיים במקררים. ניתן למצוא במקררים אלה הנמצאים במעדניות, נקניקים מסוגים שונים, דגים מעושנים, גבינות, סלטים ועוד.

מקררים תעשייתיים המיועדים לבתי מלון ורשתות גדולות של מסעדות ובתי קפה

ניתן למצוא סוגים שונים של מקררים תעשייתיים, כגון: מקפיאי אמבטיה שמיועדים למטבחים מוסדיים של בתי חולים, או מטבחים של בתי מלון ורשתות של מסעדות או רשתות מזון. ניתן למצוא מקפיאי אמבטיה עם וויטרינה, כאשר ניתן יהיה לראות את מוצרי המזון מבעד הזכוכית כגון בשרים, ירקות קפואים בצקים וכל מיני מוצרי מאפה שצריכים להיות בהקפאה. ניתן למצוא מקררים המיועדים לאחסנת מזון של עסקים בתחום ההסעדה והמזון כגון קצביות או מעדניות. כאשר מדובר על אחסנה של מוצרי מזון, מומלץ לבחור מקררים העשויים מנירוסטה, כך שהם לא מחלידים עם השנים.

הצבת המקררים התעשייתיים ותחזוקה נכונה

יש לשים לב היכן אתם מעוניינים להציב מקררים תעשייתיים. ראשית, יש להציבם במקומות שרחוקים ממקור חום וכן, הרחק מהכניסה של בית העסק, היות ומיקומו של המקרר התעשייתי ישפיע על כמות האנרגיה אשר מושקעת בקירור עצמו. בכדי לבחור נכון במקרר התעשייתי, יש להגדיר את הצרכים שלכם מהמקררים תעשיתייםמקרר. למשל, כמה מוצרים אתם מעוניינים לאחסן ואיזה סוג של מוצרי מזון. למשל מקרר לבשר יהיה מיועד רק לקירור בשר ומקרר למוצרי חלב יהיה מיועד רק למוצרים חלביים וכן הלאה. בררו את המפרט הטכני של המקרר התעשייתי שברצונכם לרכוש ויש לשים לב לצריכת האנרגיה ולברר בנוסף לגבי תחזוקה נכונה ושירות של טכנאי מקררים מורשים.  לדוגמא, אם מערכת הקירור רטובה, סימן שהמקרר אינו תקין וכן מערכת רטובה תהווה היגיינה לקויה, מה שעשוי אף לשרוף את המדחס של המקרר ולהשבתתו. ברגע שאתם מבחינים בסימני רטיבות, יש לקרוא מיד לטכנאי שירות מורשה מטעם החברה ששיווקה לכם את המקרר התעשייתי.