דצמבר 3, 2023

פרילנסר? ככה תהפוך את חלל העבודה שלך לנוח יותר

פרילנסר? ככה תהפוך את חלל העבודה שלך לנוח יותר

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מצאים את עצמם עובדים כפרילנסרים, בין אם מדובר בתחום ההפקות, היצירה, הכתיבה, הפרסום, השיווק, התוכן, קידום האתרים ושלל מקצועות מעניינים וכאלה שמייצרים הכנסה לא רעה בכלל.

עם זאת חשוב לדעת כי אחת הדרכים שבאמצעות מייצרים עבודה ומגיעים להצלחה היא באמצעות יצירת סביבת עבודה נכונה ופרודוקטיבית יותר.

אבל כיצד עושים זאת? אחת הדרכים היא לעצב את סביבת העבודה שלכם בצורה טובה ומזמינה, בעיקר אם רוב העבודה שלכם מתבצעת בבית.

בשל כך הכנו לכם רשימה של כמה שיטות ליצירת חלל עבודה נעים ונוח יותר:

ריהוט משרדי מתאים – זה נכון רבים הפרילנסרים שמתפשרים על ציוד משרדי וזאת משום שהם עובדים בביתם, ולכן הם מרגישים שממש לא צריך להשקיע בריהוט, ואת העבודה ניתן לבצע גם שיושבים על הפסה בסלון. עם זאת חשוב לדעת כי כיסא משרדי טוב ואיכותי, שולחן עבודה שמתאים לצרכים שלכם, כיסא משרדי אורתופדי, ועוד כולם ייסעו לכם ליהנות מעבודה פרודוקטיבית יותר שגם תאפשר לכם ישיבה בריאה ונכונה.

תנאי העבודה – שימו לב לתנאי העבודה שלכם וכי אתם הופכים אותם לטובים. עבדו בפינה שמוקדשת אך ורק לעבודה שלכם, תוך שבחלל זה יש את כל מה שאתם זקוקים לו כגון: שולחן נוח, כיסא משרדי מתאים, מדפסת וכמובן המחשב או כלי העבודה האחרים שלכם. בחרו בפינה מאווררת ונעימה עם חלון ונוף כך שתוכלו לנשום חמצן ואוויר נעים במשך כל שעות העבודה.

שמירה על סדר וניקיון – שמרו על סדר וניקיון במהלך העבודה ושימו לב כי אתם מנקים בכל יום את פינת העבודה שלכם. נסו להימנע מאבק שמצטבר בחלל כמו גם בלכלוכים קשים. חשוב שתעבדו במקום בריא ומזמין.

עיצוב – אם אין לכם תקציב לעיצוב חלל עבודה, תמיד תוכלו להוסיף לכם את הפריטים הקטנים שעושים לכם את זה ומעלים את מצב הרוח. הניחו עציץ קטן על גבי שולחן העבודה, תמונה של בני הזוג הילדים או בני המשפחה וכל מה שגורם לכם אושר ומוטיבציה. בכך תוכלו להיות פרודוקטיביים במיוחד ותוכלו ליהנות בחלל העבודה שלכם.