דצמבר 9, 2023

רעיונות ליום כיף עם כל המשפחה!

יאכטה

הקיץ עדיין פה ותקופת החגים מגיעה ,ולכן אם אתם רוצים לארגן יום כיף למשפחה ולבלות יום מושלם עם הילדים, עם במשפחה המורחבת או אפילו עם בני הזוג – חשוב שתדעו כי ישנם כמה רעיונות כיפים במיוחד ליום שכזה! אז מהן הרעיונות שיש לבילוי קייצי מושלם? הנה כמה מהם:

השכרת יאכטות – אחת הפעילויות הכיפיות שתוכלו ליהנות עמן בחודשים החמימים, היא השכרת יאכטות. כיום באמצעות השכרה של יאכטה יכולה לצאת כל המשפחה להפלגה כיפית מהמרינה בהרצליה, עם קפטן שמפליג עמכם בבטחה, עם ארוחת בוקר או צהריים קלילה, כוס יין למבוגרים במשפחה, שחייה בים החמים חווית אבובים,  כמו גם בילוי בהפלגה שמימית אל כל הים הכחול הגדול הזה! יום כיף שמתחיל מהמרינה בהרצליה וממשיך לאורך כל שעות היום הוא יום כיפי במיוחד שרבים ייהנו ממנו מאד!

טיסה בכדור פורח – דרך נוספת ליהנות מיום מושלם היא באמצעות טיסה בכדור פורח. כיום ישנן שלל טיסות בשמי הארץ בכדורים פורחים משגעים ביופיים אשר רק ממתינים לכם על מנת שתבואו עם המשפחה, עם החברים או בני הזוג ותוכלו לשייט בשמי הארץ, ליהנות מהנופים, להנמיך טיסה ליד צמרות עצים וליהנות מיום כיף מושלם!

טיול בשכונת עין כרם – עוד אפשר להגיע אל אזור הרי ירושלים ומשם להגיע אל שכונת עין כרם היפה שנחשבת אחד ממוקדי התיירות המושכים ביותר בארץ. בשכונת עין כרם תוכלו לטייל בין מבנים שעברו שימור, להכיר גלריות חדשות וליהנות מציורים של אמנים הפזורים לכל אורך השכונה, להגיע אל גינות יפייפות, לאכול גלידה טובה ואף לשבת במסעדות שיש באזור המקנות מבט פסטורלי במיוחד אל השכונה היפה.

חווית דיג – דרך נוספת לבלות עם המשפחה בימי הקיץ הנותרים היא באמצעות חווית קיץ כיפית במיוחד! כיום אפשר להגיע אל שלל בריכות דגים הנמצאות ברחבי הארץ, לדוג דגים עם חכות מושכרות ולשוט בסירת פדלים באגם וליהנות מכל מה שדיג יכול להציע לכם כמו חוויה מגבשת במיוחד!

בחרו לכם יום כיף אחד או שניים ותוכלו לנצל את ימי הקיץ לבילוי כיפי עם כל המשפחה!