אפריל 14, 2024

מצלמות נסתרות – האם הן באמת מספיקות?

מצלמות נסתרות - דיפנדר

אומרים שאין טוב יותר ממראה עיניים. זה נכון במובנים רבים, שכן מראה עיניים להבדיל מקול, איננו יכול להטעות, אי אפשר לתת לזה פרשנות שנייה או שלישית, אי אפשר להסביר את זה בצורה שונה. גם אם מנסים, יש את התמונה בשביל שתוכיח שזה לא כך.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות במקרה בו אנחנו מבקשים לעשות שימוש בתמונות אשר הפקנו בעזרת מצלמות נסתרות. הרבה פעמים אנחנו יכולים לראות הורים אשר מבקשים להשתמש במצלמות שכאלה על מנת להוכיח מצבים שונים שהתרחשו בביתם או בגן, על ידי מטפלות או גננות, מצבים שמוכיחים אלימות או התנהגות אחרת לא הולמת כלפי הילדים שלהם.

אנחנו יכולים לראות דוגמאות דומות לכך, גם כאשר בני זוג מבקשים להוכיח בגידה של הצד השני באמצעות תמונות, או במקרים בהם בעלי עסק מבקשים להוכיח דרך תמונות שעובד או לקוח מסוים גנב מהם.

התמונות שהמצלמות מפיקות אמורות להספיק, אין טובות מהן, שכן הן מציגות את מה שהתרחש כפי שקרה. אי אפשר להסתיר את זה ואי אפשר לזייף את זה, בטח לא במצבים כאלה.

מדוע תמונות מספיקות עבורנו

אנחנו נרצה להציב מצלמות נסתרות במקומות שונים על מנת שנוכל לצלם את הסביבה בה המצלמה מותקנת, על מנת שנוכל להשיג ראיות, הוכחות, אם נצטרך אותן לדבר כזה או אחר.

התמונות אמורות להספיק, מאחר והן כאמור מציגות מה שהתרחש באמת. להבדיל נניח מהקלטה קולית, אשר אנחנו לא יכולים תמיד לקבל, אנחנו לא תמיד יכולים בה שימוש, שלא נדבר על זה, שבהקלטה קולית צריך להבין את ההקשר של הדברים. מה עוד שבמקרים רבים, הקלטה כזו כלל לא תשרת אותנו, נניח במקרה של גניבה ממקום העסק, זה לא יעזור לנו אם נקליט את העובד עושה את העבירה, מאחר ולא יהיה בכך דבר. בתמונה לעומת זאת, אנחנו נוכל להציג אותו גונב.

לכן השימוש במצלמות נסתרות הוא מאוד פופולארי ולכן אנשים רבים בוחרים להשתמש בהן לצרכים שלהם, בין אם מדובר בצרכים אישיים, עסקיים, מסחריים ואחרים.