אפריל 14, 2024

פינות אוכל מעוצבות נפתחות – כיצד בוחרים את הפינה שלנו

פינות אוכל מעוצבות נפתחות – כיצד בוחרים את הפינה שלנו

אחת הקניות המשמעותיות ביותר שאנחנו יכולים לעשות לבית, בין אם זה בית חדש, בית משופץ או בית ישן שזה עתה רכשנו או שכרנו, זו פינת אוכל.

סביר להניח שזו תהיה גם אחת הקניות הראשונות שנעשה, אחרת לא יהיה לנו איפה ואיך לאכול ארוחות שונות, וכן בוודאי לא יהיה לנו מקום לארח בני משפחה או חברים. לכן אנחנו נרצה לקנות פינת אוכל שתוכל לשרת אותנו בצורה טובה.

מן הסתם, כל אחד יבחר לעצמו פינת אוכל מתאימה על פי פרמטרים שונים. בין אם זה על פי התקציב, בין אם זה על פי האופי של הרוכשים, סגנון הדירה, העיצוב של המקום, וכן על פי פרמטרים אחרים. צריך לומר, יש מי שיעדיף לרכוש פינת אוכל חדשה לגמרי, אחרים יעדיפו לרכוש פינות אוכל משומשות וישנות. אפשר להניח שרווקים או זוגות צעירים, ינהגו כך עד שתהיה להם אפשרות לרכוש פינת אוכל חדשה לגמרי.

בכל מקרה, כאשר אנחנו מחפשים פינות אוכל מעוצבות אז שעומדות לרשותנו לא מעט אופציות, ויתרה מזו, גם יש לא מעט פרטים או פרמטרים, על פיהם אנחנו נבחר פינת אוכל כזו או אחרת שתוכל לשרת אותנו.

לשמחתנו, אנחנו יכולים לבחור כיצד לקנות פינת אוכל מעוצבת בצורות שונות. כלומר, אנחנו יכולים להחליט שאנחנו רוכשים פינת אוכל על פי הסגנון של המקום, אנחנו יכולים לרכוש פינת אוכל על פי צרכים מסוימים שאנחנו מעמידים לפני שאר הדברים, וכן אנחנו יכולים פשוט להתבונן בקטלוגים שונים ואז להחליט איזו פינת אוכל יכולה להתאים לנו ומה משתלם לנו לקנות.

לפני שנצלול אל תוך הנושא, חשוב להדגיש, אם אנחנו בוחרים לרכוש פינת אוכל, עלינו לקחת בחשבון שמדובר במשהו שאמור להישאר זמן רב איתנו, משהו שאנחנו אמורים להשתמש בו במשך תקופה ארוכה. לכן, מוטב להשקיע ברכישת פינת אוכל איכותית, פינת אוכל שתתאים לעיצוב שלנו, מתוך הבנה, שאנחנו לא מתכוונים להחליף אותה בקרוב.

כיצד קונים פינת אוכל

הכלל הראשון הוא, לבחון מה אנחנו יכולים מבחינת הגודל. כאן עומדת לרשותנו האופציה לרכוש פינות אוכל מעוצבות נפתחות, מה שאומר, שאנחנו יכולים לרכוש שולחן שהוא קטן באופן יחסי, אך אם נרצה לארח אנשים, אז נוכל תמיד לפתוח אותו.

מן הסתם, במקרה כזה אנחנו נידרש להעביר את השולחן אל מקום אחר. אז עולה שאלה אחרת, אם אנחנו קונים פינת אוכל מעוצבת נפתחת ועלינו לנייד אותה, אנחנו צריכים לוודא שזה אפשרי. כלומר, אנחנו צריכים לוודא שמדובר בשולחן מספיק נוח בשביל להעביר אותו ממקום למקום. הוא גם לא יכול להיות כבד מדי.

עם זאת, חשוב להקפיד על כך שהוא יהיה עשוי מחומרי גלם איכותיים. אנחנו יודעים, למשל, ששולחנות מעץ מלא יכולים להיות מאוד כבדים, אך מצד שני, הם איכותיים ולכן משתלם לקנות שולחן כזה ולא נניח שולחן מעץ לא איכותי.

מאחר ופינת אוכל עלולה להתלכלך, להיסדק ולהישרט, אזי שאנחנו גם צריכים לוודא, שאנחנו יכולים לשמור על השולחן, אנחנו יכולים לתחזק אותו בצורה פשוטה ונוחה וכן, אם יש אפשרות שכל מה שציינו לא יקרה, אז עדיף. חשוב לומר, שהיום אפשר גם למצוא פתרונות של חידוש פינות אוכל, בעזרת צביעה מקצועית.

לגבי שאלת העיצוב, אז מן הסתם אנחנו נבחן את העיצוב של המקום מסביב מחד, ומאידך, אנחנו גם נתייחס לשאלה, איך העיצוב של פינת האוכל משתלב באופי ובקונספט שאנחנו רוצים לייצר למקום עצמו.