נובמבר 27, 2023

קרוזים

קרוזים מנו ספנות

אניות נופש זוהי אפשרות מיוחדת לחופשה משפחתית מושלמת. מדובר בחופשה אשר בה הכול במקום אחד. האנייה היא אמצעי התחבורה אך היא גם בית המלון והמסעדה. מדובר בחוויה החוסכת פירוק ואריזה של המזוודות וכך החופשה הופכת להיות מושלמת ממש.

יש קרוזים ממושכים הסובבים סביב העולם ומרחיקים לחופים מרוחקים ומדינות מרוחקות וישנם קרוזים קצרים היוצאים למשך שלושה ימים. בעיקר יהיו אלו קרוזים לאיי יוון או קפריסין.

מה יש בקרוז?

אנשים הנכנסים לראשונה לקרוז, נעתקת נשימתם… הקרוז נראה ממש כמו בית מלון. כמעט ואי אפשר לזכור כי כל זה נמצא למעשה בתוך אנייה. בקרוז ישנם חדרי אירוח מפוארים ומפנקים, אולמות גדולים המיועדים לפעילות עבור המפליגים, חדרי כושר, בריכות שחייה, סאונה, מסעדות, חנויות ועוד שלל מתקנים אשר הופכים את השהות במקום לפינוק ארוך ומתמשך.

ברוב הקרוזים ישנם פעילויות סביב השעון כאשר כל מי שיוצא להפלגה לא יוכל להשתעמם לרגע.

על פי רוב האוכל גם כן כלול בחבילת ההפלגה והארוחות מוגשות כיד המלך בחדרי האוכל של הקרוז. רוב רובם של הקרוזים יציעו פנסיון מלא הכולל שלוש ארוחות כולל ארוחות ביניים וארוחת לילה. האוכל מוגש בשפע וביד נדיבה כך שאין מצב להישאר רעבים.קרוזים מנו ספנות

חדרי האוכל של הקרוזים בדרך כלל מארחים את הקבוצות המפליגות בשתי משמרות שונות. יש את המשכימים ומקדימים לארוחות בשעות הבוקר המוקדמות, על פי רוב יהיו אלו משפחות עם ילדים, בארוחות המאוחרות יותר ישתתפו על פי רוב אנשים שמבקשים לנצל את החופשה ולאפשר לעצמם לישון מעט יותר.

איך בוחרים את החדר בקרוז?

בקרוז ישנם חדרים שונים בתעריפים משתנים. ישנם חדרים הפונים לים או אפילו כאלו שיש להם מרפסת הפונה לים. אלו כמובן יהיו יקרים יותר ביחס לחדרים הפנימיים באנייה.

ישנם גם סוויטות בתוך האניות הללו עבור מי שרוצה להתפנק עד הסוף.

אנשים שמתכננים לבלות את רוב שעות היום מחוץ לחדר, לא ממש חייבים חדר יקר עם נוף. אך מי שמתכונן לבלות שעות רבות של החופשה בחדרו, ברור שהנוף יהיה הרבה יותר משמעותי עבורו.

קרוז – חופשה מושלמת!