דצמבר 6, 2023

פחים טמוני קרקע

טמוני קרקע

על מנת להפוך את הסביבה החיצונית לנעימה למחייה, חשוב להשקיע בה את המשאבים הדרושים ליצירת מראה נעים המשדר השקעה והתייחסות מכבדת לחשיבות השמירה על ההיגיינה הסביבתית. פחים טמוני קרקע לוקחים את המודעות לחשיבות השמירה על איכות הסביבה צעד אחד קדימה.

פחים טמוני קרקע מביאים עמם בשורה חדשה לעולם: הם הופכים את הסביבה למהנה יותר, נעימה יותר למחייה וכזו המעניקה סביבת חיים איכותית יותר. פחי אשפה טמוני קרקע הופכים את הסביבה הציבורית להרבה יותר נעימה, מעצם היותם עשויים חומרים ממוחזרים, מותאמים לסביבה ועונים על הצרכים של התושבים באזור.

נפח גדול

הנפח הגדול של הפחים טמוני האשפה מאפשר פינוי של כמויות אשפה גדולות מבלי להצטרך לפינויים תדירים. הנפח הגדול של פחי אשפה הופך אותם מתאימים לאווירות מחייה שונות ואזורים מגוונים כמו ערים, מושבים, יישובים ואזורים תעשייתיים.

התאמה לסביבה

הודות להיות הפחים טמוני קרקע, הם אינם גוזלים מקום רב באוויר הפתוח ולפיכך ניתן להטמינם במדרכה או בכל אחת מפינות היישוב מבלי שיהווה פצע אקולוגי או אסתטי ותוך שימשיכו לשרת את תושבי המקום. החלק החיצוני של הפח, הוא החלק הגלוי, מעוצב כך שהוא מהווה פריט המקשט את הסביבה שלו והופך אותה לנעימה יותר.

מגוון סוגים

ניתן להזמין סוגים שונים של פחים כך שכל אחד מתאים בצורה האולטימטיבית לסביבה בה הוא ממוקם.

תכנון פונקציונלי

תכנון הפחים מעניק יתרון הודות לדחיסת האשפה פנימה על ידי כוח הכבידה שלה עצמה. הודות לכוח הכבידה הדוחף את האשפה פנימה, נוצר מקום גדול יותר לאחסון אשפה ובכך, תורמים הפחים טמוני הקרקע לחסכון משמעותי במשאבים של כוח אדם, ציוד ושעות עבודה המושקעות בפינוי האשפה.

התאמה לצרכים שונים

פחים טמוני קרקע ניתנים להתאמה לצרכים שונים כך שאפשר לשלב בהם פיתוחים ותוספות כגון יכולות קליטת נוזלים, שינוי גודל הפח ועוד.

הנצילות הגבוהה של השטח הקיים, היכולת לאחסן פסולת רבה יותר, החסכון במשאבים ותדירות הפינוי הנמוכה הנוצרת כתוצאה מאחסון חכם יותר של האשפה, כל אלו הופכים את הפחים טמוני הקרקע לפתרון יעיל עבור מועצות עירוניות, ישובים ומושבים.