אפריל 14, 2024

מאוורר תקרה עם שלט

מאוורר תקרה עם שלט

במהלך השנים אנחנו התרגלנו לעבוד עם מזגנים שיש להם שלט, כזה שמאפשר לנו לשלוט על הכפתורים שלהם ממרחק. להבדיל, התרגלנו לעבוד עם מאווררים שאין להם שלטים ובכל פעם כשהיינו רוצים לשנות בו בהם משהו, נאלצנו לקום וללחוץ על המאוורר עצמו בשביל להפעיל אותו.

היום אנחנו יכולים למצוא שילובים של השניים ביחד. מצד אחד מאוורר תקרה, מצד שני שלט שמאפשר לנו לשלוט בו מכל מקום בחדר. מדובר על שלט שמאפשר לשלוט על הדלקה וכיבוי, וכן על עוצמות המאוורר. ההיגיון שעומד מאחורי זה הוא פשוט, במקום שנצטרך לקום בכל פעם בשביל לשנות את העוצמה שלו, הרי שאנחנו יכולים לעשות את זה בצורה פשוטה דרך השלט.

צריך לומר, שימוש במאוורר תקרה, הפך להיות מאוד נפוץ בשנים האחרונות הן בבתי עסק, מסעדות, בתי קפה, מפעלים ועוד, והן במבני מגורים. הסיבה היא, שמדובר במתקן הרבה יותר זול לרכישה והתקנה, הרבה יותר פשוט לשימוש, פחות מזהם, והרבה יותר חסכוני מבחינת הוצאות חשמל.

כיצד אנחנו רוכשים מאוורר תקרה עם שלט

ראשית, אנחנו צריכים לבחון איזה מאוורר תקרה אנחנו רוצים לרכוש, מאיזה סוג ומאיזה גודל. כך נוכל להחליט, איפה להתקין אותו וכיצד.

שנית, אנחנו צריכים לבחור אילו אופציות אנחנו רוצים שיהיו לשלט, מה חשוב לנו. הרי יש דברים שהם משמעותיים ויש דברים שהם פחות. למשל, חשוב מאוד שתהיה לנו אופציה לשנות את עוצמת המאורר, כמו כן, חשוב שתהיה לנו אופציה של טיימר, כך המאוורר יעבוד זמן מסוים, ואחר כך הוא ייכבה בצורה אוטומטית.

שלישית, העיצוב של המאוורר חשוב לא פחות, כך אנחנו נוכל לשמור על חדר מעוצב ונקי. אנחנו נוכל לרכוש מאוורר בצבע מסוים ולשלב אותו עם העיצוב הכללי של החדר.

צריך לומר שמלבד כל זה, חשוב שהמאוורר שלנו יגיע עם אחריות מלאה, לשנה לפחות, כולל אפשרות של החלפת רכיבים במידת הצורך ולא פחות חשוב, אפשרות להתקנה על ידי איש מקצוע ומן הסתם, תיקון בבית במקרה ויש בעיה כזו או אחרת, על ידי גורם מקצועי.