דצמבר 9, 2023

מצברים בחיפה

מצברים בחיפה

ישנה תחזוקה שוטפת לרכב, אם מבחינת שירות כמו החלפת שמנים,  תחזוקה של מערכת החשמל ברכב ועוד. כל נהג מתחזק את רכבו במוסך המוכר והקרוב אל אזור מגוריו. אם אתם חשים כי זה הזמן להחליף את המצבר ברכב שלכם, היות ואתם חשים בעיות בהתנעה בכל פעם מחדש אם אתם גרים בחיפה וזה המקרה שלכם, כדאי כי תחפשו מצברים בחיפה של מוסך המשווק ומתקין מצברים איכותיים לכל סוגי הרכב ומעניק אחריות לשנה לפחות. הרבה מבעלי הרכב, אינם יודעים מהם הקריטריונים שבאמצעותם ניתן לבחור מצבר איכותי שיחזיק לשנים.

ראשית יש להתאים מצבר על פי סוג הרכב, סוג הרכב ונפח המנוע. ישנן חברות ישראליות המייצרות מצברים בחיפה ובשאר האזורים בארץ, אך ישנם מותגים של מצברים מתוצרת חוץ. השאלה היא באיזה מצבר כדאי לבחור? זה שהוא מתוצרת הארץ או מתוצרת חוץ? ראשית יש לעשות סדר בדברים, היות ומצברים מיובאים לרכב, יש תקנים בינלאומיים, מה שיעיד על איכות גבוהה. יש לוודא כי לכל מצבר, אם ישראלי או בינלאומי, יהיה תו תקן ישראלי.

אל תסתכנו בבחירה של מצבר לרכב

יש כאלה שמזמינים כל מוצר  באינטרנט, אך כאשר מדובר על מצבר שהוא החלק הפועם בהתנעת כל רכב, לא מומלץ ליטול סיכונים מיותרים. גם סיבה נוספת שאינכם יודעים מאיזו חברה אתם רוכשים מצברים גם עובדה זו מהווה חיסרון. זו הסיבה כי עדיף לרכוש מצברים בחיפה אם אתם גרים באזור זה, כאשר אתם יכולים לקבל אחריות ולהחזיר את המצבר, במידה ו יתגלו בו תקלות. תמיד עדיף לרכוש מצבר לרכב, ממוסך מוכר. היתרון הנוסף הינו שניתן יהיה להרכיב את המצבר במקום בו אתם נמצאים או במוסך מקצועי שעוסק בחשמלאות רכב.

ההבדל בין מצבר לרכב פתוח לבין מצבר סגור

יש חציין, כי מצברים סגורים לרכב, לא ניתן לפתוח ויש עליהם חלונית של שינוי צבעים, כאשר ניתן לראות את היחלשות המצבר. במצברים פתוחים, ניתן למצוא בהם פקקים שניתן לראות את מפלס המים המזוקקים הנמצאים במצבר. יש לבדוק את הקורוזיה על החיבורים במצבר ויש לנקות אותם בדרך מסוימת. יש לבקש הוראות מחשמלאי הרכב בדבר ניקוי הקורוזיה, על מנת שניתן יהיה להתניע את הרכב בקלות וללא תקלות.