אפריל 14, 2024

כיצד אפשר לממן חתונה?

עץ כסף - הלוואה

אם אתם זוג צעיר שרוצים לממן את החתונה שלו, אתם בוודאי יודעים כי מדובר בהוצאה גדולה שלא תמיד ברור אם תצליחו להחזיר אותה לאחר שהאירוע יסתיים ותשבו יחדיו "לספור את הצ'קים" או שמא הדבר יגמר במפח נפש. עץ כסף - הלוואהואכן זוגות רבים מוצאים עצמם אחר אירוע מסוג זה, מעט מרוששים ולא יודעים כיצד אחרי השמחה וההתרגשות של היום הגדול – הם יכולו לממן בעצם את החתונה שאותה הם תכננו  בקפידה.

בכל הנוגע לתכנון חתונה חשוב לדעת כי בתחילה יש להכין תקציב לאירוע, לדעת מיהם המוזמנים, וכיצד אתם יכולים לעמוד בהוצאות של ספקים, לוקשיין לאירוע, מחירי המנות שיוגשו בחתונה ועוד. לכן יש כבר עכשיו לבחור את המקור להלוואה לחתונה.

אבל מהיכן אפשר לקבל הלוואות לחתונה?

הלוואות  מהבנק – אחד הדרכים שבאמצעותם רבים פונים לקבלת הלוואות היא הלוואה מהבנק, כאשר בנקים מסחריים רבים ישמחו לאפשר הלוואה כזאת בעיקר בשל הריביות הגבוהות שמלוות אותה. בשל כך חשוב לבצע השוות בין ההצעות השונות ולבחור את ההלוואה המשתלמת ביותר לכם, עם הריביות הנמוכות ביותר.

הלוואה חוץ בנקאית – עוד חשוב לדעת כי בין האופציות שלכם למימון חתונה ישנן גם חברות חוץ בנקאיות שמאפשרות סכומים שונים עם ריביות נמוכות. חברות חוץ בנקאיות מקנות בדרך כלל הלוואה לכל מטרה וזאת ללא קשר לחשבון הבנק שלכם, תוך שניתן להחזיר את הסכום שנלקח בצ'קים.

מעמותות – מי שירצה לחקור עוד קצת אודות מקורות מימון, יוכל לקבל סיוע מעמותות המקנות סכומי כסף לחתונה עם החזרים ללא ריבית. נסו לבדוק אילו עמותות יכולות לסייע לכם.

מקרובי משפחה – לבסוף אפשר לפנות לקרובי משפחה כמו הורים או אחים. נסו לבדוק מי מההורים שלכם חסך ליום זה, או שיש לו את הסכום המתאים למימון החתונה. חשוב לדעת כיצד אתם מתכוונים להחזיר את הסכום, או להבין האם סכום הכסף שיתנו לכם ההורים הינו מתנה או שהוא נועד למימון החתונה והחזרת הכספים לאחר קבלת המתנות מהאורחים.

עשו את כל אלה ותוכלו לממן את היום החשוב בחייכם!