אפריל 14, 2024

איך אפשר לאוורר את הבית?

מאוורר תקרה

בימי הקיץ והאביב, רבים מאתנו מנסים למצוא את הדרך הטובה ביותר לאוורר את הבית אך בד בבד גם לחסוך בעלויות של אנרגיה וחשמל.

ואכן כיום עם התקדמות הטכנולוגיה, ישנן דרכים רבות לעשות זאת בעיקר באמצעות מכשירי חשמל שמכילים את טכנולוגיית אינוונטר המספקת חסכון משמעותי בחשמל בעת הפעלת המכשירים.

אבל כיצד אפשר לאוורר את הבית בדרכים חסכוניות? הנה כמה אופציות:

מאוורר תקרה עם שלט – מאוורר תקרה עם שלט הוא כזה אשר מצויד בטכנולוגיה מתקדמת מסוג סנס מי שמקנה את היכולת של המאוורר לפעול בצורה מותאמת אישית וזאת בהתאמה להעדפות ושינויי טמפרטורה החלל. מאוורר כזה פועל עם מערכת אשר מאפשרת למאוורר לפעול בצורה מותאמת אישית בהתאם להעדפותיכם ולשינויי טמפרטורה בחלל.

טכנולוגיית SenseMe  בה משתמשות חברות חשמל מקצועיות, מאפשרת למאווררים להבין מתי אתם בחדר ולאוורר אותו בהתאם להעדפותיכם, ובכלל לסייע לכם לחסוך חשמל ולחסוך שימוש מיותר בחשמל ואנרגיה לצורך האוורור.מאוורר תקרה

התקנת רשתות על גבי הדלתות והחלונות – על מנת שתוכלו להכניס אוויר טבעי לבית או לחלל העבודה: חשוב כי תרשתו בחודשי הקיץ והאביב את החלונות והדלתות ובכך תוכלו להישאר עם דלתות וחלונות פתוחים, לחסוך בהוצאות של חשמל על אוורר באמצעות מזגן או מאוורר ולאינות מאוויר חופשי שיכנס אליכם לבית.

מזגן אינוונטר – מזגני אינוונטר הם כאלה אשר פועלים על ידי טכנולוגיה חסכנית. המזגנים שיש להם מדחס מיוחד אשר משתנה במהירות רציפה, מאפשר שינוי הפעולות שהוא מבצע לפי הצורך ולפי הטמפרטורה החיצונית ומזג האוויר. הכך אפשר להפעיל את המזגן באופן אוטומטי, להתאים את תפוקתו לעומד החום בחלל כמו גם לחסוך בעלויות משום שהמזגן מתנהג כמו כזה שיש לו חמישה כוחות סוס (השוות ערך בצריכת האנרגיה לכוח סוס אחד) תוך שהמזגן מקנה אוורור יעיל עם חסכון משמעותי באנרגיה.

לסיכום, כיום לא חסרות שיטות לאוורר את הבית ולחסוך באנרגיה ולכם רק נותר להחליט האם תרצו לבחור באפשרות של מאוורר תקרה עם שלט או בכל אמצעי אוורור חסכני אחר!