אפריל 14, 2024

מקרר מעדנייה

מקרר מעדנייה

מעדניות רבות, חייבות להחזיק במקררים תעשייתיים, על מנת שהמזון יישמר בטמפרטורה המתאימה ושנית, יש לדאוג כי המקררים יהיו מעוצבים ויציגו את מוצרי המעדנייה השונים. מקרר מסוג זה, נקרא מקרר מעדנייה והוא יצור תצוגה מושלמת. ניתן למצוא מקררים המיועדים לממכר מוצרי מזון במעדנייה, אשר יש בהם ויטרינה קדמית, מה שמאפשר לכם תצוגה ברורה ומושכת של המוצרים השונים. יש לסדר את מוצרי המזון השונים במקרר, על מנת שהמוצרים יסקרנו את הלקוחות ולעורר את התיאבון שלהם, בכל פעם כאשר ייכנסו למעדנייה.

המטרה של רכישת מקרר מעדנייה, הינה לאחסן את מוצרי המזון שיהיה טרי ובטמפרטורה המתאימה, על פי מוצרי המזון השונים שתאחסנו בו. שיטת הקירור של מקררים מסוג זה, פועלת על אוויר מאולץ והחלון הקדמי של המקרר, הינו בעל מנגנון הזזה, מה שיאפשר תפעול נוח של המקרר. החלון או הוויטרינה  של המקרר המיועד לאחסון מוצרי מזון לא יאלץ את הלקוחות לפתוח את חלון ההזזה של המקרר ללא סיבה, אלא אם כן הם כבר בחרו את המוצר שהם מעוניינים בו.

מקמו את מוצרי המזון במעדנייה בגובה הנכון

יש לציין, כי אופי סידור מוצרי  המזון בתוך מקרר מעדנייה הינו מכריע. צרכני מזון במעדניות, יעדיפו מוצר הנמצא בגובה המתאים כאלה שנמצאים ממש מולם. אם אתם מעוניינים לשווק מוצר מסוים, כדאי כי יהיה בקדמת המקרר, מה שימשוך יותר את עיני הקונים. למעשה קיימות שתי מטרות שלשמן בעלי מעדניות רוכשים מקררים אלה הראשונה- קירור של מוצרי מזון מסוימים בטמפרטורה המתאימה, המטרה השנייה, הינה להציג לראווה את מוצר המזון השונים הנמצאים במעדנייה.

מקרר מעדנייה מיד שנייה או חדש?

יש בעלי מעדניות שמתפתים לרכוש מקרר שמיועד למעדנייה מיד שנייה. ההמלצה היא לרכוש מקרר חדש עבור המעדנייה על מנת שתהיה לכם את האחריות שניתן ליהנות ממנה, כאשר אתם רוכשים מקרר למעדנייה חדש מהחנות. גם רכישת ציוד תעשייתי המחייב בהקמת מעדנייה, נחשב להוצאה מוכרת וכן תוכלו לקבל מהחברה שירות תיקונים  ותחזוקה שוטפת של המקרר, אשר יכלול בדיקה ושירות כללי למקררים אלה.