דצמבר 3, 2023

עורך דין גירושין מומלץ במרכז – כיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה

אין ספק, שגירושים, זה אחד הדברים הכי קשים, הכי לא נעימים ואפשר לומר שבמקרים רבים גם הכי טרגיים שבן אדם יכול לעבור בחייו הבוגרים. בוודאי אם מדובר בגירושים על רקע בגידה או מעשה קשה אחר, בוודאי אם מדובר בגירושים שמעורבים בהם ילדים, וכן אם מדובר בגירושים שאינם מתבצעים בצורה ידידותית. 

יהיו שיאמרו, שכל גירושים הם קשים. זה לא מדויק, שכן יש לא מעט זוגות שמחליטים להיפרד בהשלמה, בצורה ידידותית ויפה מתוך הבנה שעדיף להם לחיות בנפרד ולא ביחד, ובכל זאת הם בוחרים לשמור על קשר טוב ביניהם. בכל מקרה, בשביל לעבור את התקופה הזאת, בשביל לא לצאת מהתהליך בצורה קשה, יש להיעזר בשירותיו של עורך דין גירושין מומלץ. 

אנחנו יכולים למצוא עורך דין גירושין מומלץ במרכז ובמקומות אחרים בארץ, בצורה די פשוטה היום. שכן לרשותנו עומד מאגר המידע הרלוונטי והרחב ביותר שיש. אנחנו יכולים להיכנס לאינטרנט ולקבל שם מידע על עורכי דין שמתמחים בדיני משפחה בכלל וגירושין בפרט, אנחנו יכולים להיעזר בהמלצות וחוות דעת של חברים ובני משפחה שהיו בסיטואציה דומה או מכירים עורכי דין מהתחום, וכן אנחנו יכולים לבצע מחקר משלנו, דרך פגישות עם עורכי דין שונים ולהחליט מי מתאים לנו ומי לא. 

לפני שאנחנו נסביר מי יכול להיחשב לעורך דין גירושין מומלץ, חשוב לציין, להבדיל מסיטואציות משפטיות אחרות, סיטואציה של גירושין היא שונה. שכן, הרבה פעמים, המטרה שלנו לא חייבת להיות לנצח את הצד השני בכל מחיר, בכל מקרה. אנחנו נעדיף אפילו להתפשר במקרים מסוימים, מתוך הבנה, שזה יכול להטיב איתנו ובוודאי עם הילדים שלנו בהמשך. 

הכל תלוי בשאלות כגון, מה טיב הקשר שלנו עם הצד השני, כיצד נגמרה מערכת הנישואים, על רקע מה החלטנו להתגרש, ואיזו מערכת יחסים אנחנו רוצים שתהיה לנו איתו או איתה בהמשך. 

מי יכול להיחשב לעורך דין גירושין מומלץ

המונח "עורך דין מומלץ" הוא כמובן מונח סובייקטיבי, כלומר, כל אחד יכול להמליץ על עורך דין מסוים, על פי הניסיון והמידע שיש לו עליו. זה עדיין לא אומר שכל אחד עליו נקבל המלצה, הוא בהכרח מומלץ ואיכותי. 

אנחנו יכולים לדעת שעורך דין מסוים הוא אכן מתאים לנו, בין אם זה על פי הכימיה האישית שיש לנו איתו, בין אם זה על פי האסטרטגיה שהוא מציג בפנינו, ובין אם זה על פי הדרך בה הוא קורא את המצב ומציג לנו אותו. 

ישנם עורכי דין שיעשו הכל בשביל לעזור לנו לנצח במקרה ויהיו כאלו שדווקא יעדיפו להציג לנו את כל הצדדים, את התמונה הרחבה ויאפשרו לנו לבחור מה נכון עבורנו. בכל מקרה, הם יעזרו לנו בהתאם למה שאנחנו רוצים וצריכים.