דצמבר 3, 2023

מייבשי כביסה מהמותגים המובילים

רוצים לקנות מייבש כביסה? באתר "עוצמה טים", תוכלו לרכוש מייבשי כביסה, במחירים משתלמים במיוחד. אנו מביאים כאן סקירה של מותגים ומחירים של מכונות ייבוש כביסה הנמכרות באתר. אחד מהטרנדים החדשים בתחום מכונות הכביסה, הוא מכונת כביסה המייבשת באמצעות מעבה. בשיטה זו, אדי החום, אינם נפלטים מחוץ למכונה. פרמטר נוסף הנפוץ ביותר בשיקולים של הרוכשים, הוא ריבוי של תוכניות ייבוש. הקונה, אוהב להתאים תוכנית ייבוש ייחודית לכל סוג של בגדים. 

מייבשי הכביסה של סמסונג.

כל מכשירי החשמל של חברת סמסונג, ידועים כאיכותיים במיוחד. לכן, גם מייבשי הכביסה שלהם איכותיים במיוחד. מחפשים מייבש כביסה קונסטרוקציה? תוכלו לקנות את אחד הדגמים האיכותיים של סמסונג. למכונה זו, יש 3 דרגות של ייבוש. למכונה זו, יש חיישני לחות. תוכניות הייבוש של המכונה, חוסכות באנרגיה. 

מה הופך את מייבשי הכביסה של מילה ליקרות במיוחד?

אחד ממותגי מייבשי הכביסה היקרים ביותר, הוא מילה. מכונות ייבוש אלו, משתמשות בטכנולוגייה הטובות ביותר לייבוש- ECO DRY. המכונה תייבש בצורה טובה, את סוגי האריגים העדינים ביותר. למכונה זו, יש מנגנון "אל קמט". רוצים ריח טוב לבגדים? במכונות הייבוש של מילה, תוכלו להכניס קפסולות הנותנות ריח טוב לבגדים. 

סקירה של מותגי מייבשי הכביסה הזולים.

לעומת מייבשי הכביסה היקרים, ישנם מייבשי כביסה זולים במיוחד. אחד המותגים הזולים ביותר, הוא אינדסיט. תוכלו למצוא מייבשי כביסה מפירמה זו, במחירים של 1,150- 1,200 ₪. פירמה נוספת איכותית וזולה, היא בלומברג. מחיר מייבשי הכביסה של פירמה זו, נע בסביבות 1,500 ₪. עוד מותג איכותי אך זול של מייבשי כביסה, הוא AEG. מחיר מכונות הכביסה נע בסביבות 1,500 ₪. 

מייבש כביסה קונסטרוקציה זול: דגם זול של מייבש כביסה הכולל מנגנון קונסטרוקציה, הוא פוג'יקום. דגם זה, הינו תוצרת המזרח הרחוק. מחיר מייבש הכביסה, הוא 1,244 ₪. 

מייבש כביסה בקו: מייבש כביסה נוסף זול, פשוט ביותר, אך מכיל מנגנון קונסטורקציה, הוא מייבש הכביסה של בקו.  יש תוכנית בסיסית. אך, מחיר המכונה זול ביותר- 1,190 ₪ בלבד.

מה ההבדל בין מייבשי הכביסה השונים של סיימנס?

למייבשי הכביסה של סיימנס, יש טווח מחירים מגוון. המחיר נע בין 1,400 ₪, לבין 3,700 ₪. אז למה יש הבדלי מחירים בין המכונות? אחד מגורמי ההבדלים, הוא מנגנון הקונסטרוקציה. אין ספק, שמכונות הייבוש היקרות של סיימנס מכילות מנגנון זה. אך מכונות היבוש הזולות, פועלות ללא מנגנון זה. 

מייבשי הכביסה של בוש.

מייבשי הכביסה של בוש, נחשבו תמיד למותגים איכותיים ולא זולים. מחירם מתקרב ל3,600 ₪. מכונות הייבוש של בוש, מכילות מנגנון קונסטרוקציה. בנוסף, יש למכונה תוכניות שונות. אפשר לבחור בתוכנית ייבוש מהירה האורכת 40 דקות בלבד, ואפשר להתאים תוכנית לכל סוג בגד.