נובמבר 27, 2023

ימי גיבוש לעובדים בדרום

מחפשים רעיונות ליום גיבוש לעובדים? אחד מהיעדים האטרקטיביים לימי גיבוש לעובדים, הוא דרום הארץ. תוכלו לרדת בסנפלינג בצוקים בנחלי הדרום, לגלוש גלישות אומגה, ולבצע קפיצות באנג'י. רוצים לנסוע? תוכלו להזמין טיולי ג'יפים אטרקטיביים בדרום. 

חשוב לוודא מהו מזג האוויר ביום הגיבוש!

לעולם, אין לארגן ימי גיבוש לעובדים בדרום, אם ביום זה צפויים גשמים ושיטפונות. יש לזכור, שכאשר מתרחש שיטפון בנחל, נוצר זרם אדיר, והצפה אדירה. לוקח לערוץ הנחל כמה ימים להתייבש לאחר סיום הגשמים והשיטפונות. 

יום גיבוש בנחל הקומראן. 

אחד מהיעדים האתגריים בדרום, הוא נחל הקומראן. לאזור זה, יש גם חשיבות היסטורית, בשל כת האיסיים ששכנה במערות, וכתבה מגילות. נחל הקומראן, נמצא בצפון מדבר יהודה, קרוב לים המלח. במהלך הטיול, תשלבו סנפלינג ב4 מפלים. במהלך ההליכה, מומלץ לערוך סיור בשרידי המגורים של בני כת האיסיים. 

יום גיבוש בנחל תמרים.

אל נחל תמרים, מגיעים מכביש ים המלח. אפשר ללכת הליכה רגלית, או לשלב טיול ג'יפים. יש ללכת ברגל, או לנסוע אל "ראש התמרים". הדרך המובילה אל "ראש התמרים", נקראת "מעלה התמרים". מנקודה זו, אפשר לצפות על הרי מואב וים המלח. כאשר מתכננים את הטיול, יש להחליט בכמה מפלים רוצים לגלוש. בסך הכל, יש 7 מפלים בנחל. 3 מפלים נחשבים ל"מפלים קטנים,, ו4 מפלים, נחשבים ל"מפלים גבוהים".

יום גיבוש בנחל טור.

יום הגיבוש, מתחיל בהליכה רגלית ממצוקי דרגות. באופן כללי, הגלישה בנחל טור, אינה מתאימה למתחילים. הגובה הוא 70 מטר. ולכן, מומלץ לערוך יום גיבוש בנחל זה, רק אם יש לצוות ניסיון סנפלינג בנחלים קטנים יותר. 

יום גיבוש אתגרי בנחל רחף.

מחפשים יום גיבוש אתגרי במיוחד? אתם יכולים להזמין את העובדים ליום גיבוש הכולל גלישה אל תוך נחל הנכנס אל מערה. כך, שלאחר הגלישה תוכלו להמשיך את המסלול בשחייה. אם אתם מחפשים מפלים לגלישת סנפלינג עבור מחילים, תוכלו לגלוש בחלק העליון של הנחל. שם, גובה המפלים הינו 10 מטר. אך לעומת זאת, ישנם בהמשך הנחל מפלים אחרים גבוהים יותר. 

יום גיבוש במערת מלח- מערת הקולונל.

הלכתם פעם בתוך מערה של מלח? אם תבחרו לערוך את יום הגיבוש במערת הקולונל, אתם תגלשו לתוך מערת מלח. לאחר הגלישה, אתם תזחלו בתוך מערה העשויה ממלח. בתוך המערה יש נטיפים וזקיפים, העשויים ממלח. 

למה כדאי לערוך יום גיבוש בדרום עם "אשדות"? 

אם אתם מחפשים חברה איכותית שתארגן לכם את יום הגיבוש, מומלץ לכם לפנות ל"אשדות". לצוות החברה, יש ניסיון רב בארגון ימי גיבוש לעובדים בדרום ובכל הארץ. אנו מתמחים בשילוב אתגרי אקסטרים במהלך יום הגיבוש. צוות החברה, מתכנן מול וועד העובדים את יום הגיבוש. "אשדות" מארגנת את כל הפרטים הקטנים הכרוכים בארגון יום גיבוש.