דצמבר 9, 2023

הכירו את המסכה שמנטרלת מעל 99 אחוזים מהווירוסים

אתם מוזמנים לשכוח מהמסכות החד פעמיות, שכולנו כבר יודעים עד כמה הן מזהמות את כדה"א. לאחר ששכחתם מהמסכה החד פעמית נגד קורונה, הגיע הזמן להכיר את המסכות הרב פעמיות שמבטיחות הגנה של כ-99% מקורונה ווירוסים אחרים, חיידקים, פטריות ועוד. 

טובי המומחים בעולם מנסים להגיע לפתרון לשאלה: כיצד מצמצמים את הזיהום האקולוגי שנוצר כתוצאה מזריקת בדים וטקסטיל? הבדים נזרקים ברחבי העולם בכמויות שבאמת קשה לעכל. עם הזמן, כל אותם בדים שנזרקים על ידינו לפח מתפוררים בחירייה ובאתרי הזבל העולמיים. התוצאה היא זיהום של קרקעות, זיהום של מאגרי מים, זיהום האדמה והצמחייה ועוד. וכאילו שזה לא מספיק, בשנת 2020 הצטרפו ל"חגיגה" הזו גם המסכות החד פעמיות שגם הן מזהמות מאוד את הסביבה. אם גם אתם מבינים עד כמה הנושא הזה חשוב, הכירו את המסכות הרב פעמיות של חברת סונוביה

המסכות הרב פעמיות של חברת סונוביה שהגיעה כבר לבורסה 

המסכות של חברת סונוביה, שמציעות פתרון מרשים לזיהום האקולוגי בכדה"א, למעשה החלו מהפכה בעולם הטקסטיל. לא פחות מכך. מאחר שהמסכות הן רב פעמיות ומחזיקות כ-55 כביסות, הן מצמצמות משמעותית את הזיהום האקולוגי שנגרם ממסכות חד פעמיות. 

בפועל, המסכות החד פעמיות, מעבר לכך שהן מספקות הגנה חלקית מווירוסים וקורונה, הן גם מזהמות מאוד. הן נזרקות לפח בכמויות שקשה לתאר, וזה קורה בכל העולם. אז מה קיבלנו בעצם? קיבלנו מסכה חד פעמית פתוחה בצדדיה, שמספקת פתרון חלקי. מעבר לכך, קיבלנו גם מסכה ש"תורמת" לזיהום האקולוגי ברחבי העולם. וזה בדיוק מה שחברת סונוביה החליטה שהיא מנסה לפתור. 

צמצום הזיהום האקולוגי עם טכנולוגיה מתקדמת  

חברת סונוביה המציאה טכנולוגיה של החדרת חלקיקי אבץ באמצעות שיטות אולטרה סוניות. הטכנולוגיה האולטרה סונית של החדרת חלקיקי האבץ, זה בעצם מה שמאפשר לבדים ולטקסטיל לשמור על תכונות ההגנה המתקדמות שלהם לאורך זמן. 

אם מסכה חד פעמית נזרקת לאחר שימוש של כמה שעות בלבד, המסכות הרב פעמיות של סונוביה מחזיקות מעמד בערך 55 כביסות. מאחר שהטכנולוגיה של חברת סונוביה הופכת את תכונות הבד לעמידות יותר וגם יעיל מפני חיידקים, וירוסים ופטריות, החברה החליטה להחדיר את הטכנולוגיה שלה בשווקים שונים. 

תחומים, תעשיות ושווקים בהם חברת סונוביה משפיעה 

נכון לכתיבת שורות אלו, חברת סונוביה במגעים עסקיים מול תעשיות ושווקים שונים. למשל, בשווקים הרפואיים (מדים לרופאים ומצעים לבתי חולים), בתעשיית בתי המלון, מול יצרניות הרכבים ועוד. ומסתבר שזו הייתה החלטה נכונה, כי נכון להיום, חברת סונוביה כבר הגיעה לבורסה בתל אביב. 

החברה נמצאת במגעים מול יצרניות שונות בשווקים העולמיים של בדים וטקסטיל, ונכון להיום נחשבת לחברה שמחוללת מהפכה בנושא צמצום זיהום כדה"א. והתפקיד שלכם הוא מאוד פשוט (בצמצום הזיהום) – יש להפסיק לרכוש מסכות חד פעמיות. עדיף לעבור למסכות רב פעמיות.